Het parcours op Sportpark Kalverhoek heeft een reputatie. Een modderige reputatie; de grasstroken op het Zaanlandse parcours veranderen na een paar ronden al snel in een flinke laag modder, waar je tot je enkels in wegzakt. De een vindt het vreselijk. De ander vindt het prachtig. Helaas voor de laatsten was er na de droogte van vorige week weinig modder te bekennen in het Zaanland.
Het mooie in het Zaanland was, dat de parcoursbouwers van ZWC DTS hadden duidelijk moeite hadden gedaan om voor deze wedstrijd het parcours zo divers mogelijk te maken. Zeker niet gemakkelijker dan voorgaande ACC wedstrijden, wel een heel stuk meer divers en zeker meer uitdagend. Natuurlijk met de bekende zandbak en de terpen, maar gisteren troffen we een parcours aan met een flink aantal extra bochten (we hoorden zelfs de naam ‘het labyrint’) en hindernissen. Mooi om te zien dat het parcours ieder jaar mooier en vooral uitdagender wordt.
De uitslagen van de cross bij ZWC DTS zie je hieronder.
Tijdens de cross in het Zaanland zagen we Leah & Hamish druk met hun camera in de weer. Het resultaat kun je bekijken op flic.kr/s/aHskLVkkYJ. Ook Kristel Nijssen stond met haar camera langs het parcours. Haar foto’s kun je zien op myalbum.com/album/YzS4JjfpRufP. Daarnaast zagen we ook Dick Visser. ZIjn foto’s kun je bekijken op